Profile

ali namdar

Contact Details

Iran, Islamic Republic of
Note: Updates may take 30 minutes to be reflected on your profile.

Bio

ایچری شهر باکو

یکی از نقاط دیدنی و بسیار خوب تور باکو منطقه زیبای ایچری شهر است که بافت قدیمی و سنتی این شهر به شمار می‌رود. آنجا دارای نقاط دیدنی فراوانی بوده و ساختمان‌ها و خیابان‌های قدیمی دارد. در آنجا انواع بناهای تاریخی وجود داشته و می‌توانید به مغازه‌ها و نقاط خرید محصولات مختلف این منطقه بروید و صنایع دستی و محصولات محلی آنجا را تهیه کنید. این منطقه جزو میراث فرهنگی یونسکو هم حساب شده و شامل کاروان سراها و میدانهای دیدنی می‌شود. یکی از نقاط دیدنی آنجا قلعه دختر است که مورد توجه بسیاری از توریست‌ها قرار گرفته است و در اطراف آنجا می‌توانید گلهای زیبا و رنگارنگ را هم مشاهده کنید و بر روی تپه مناظر زیبای شهر باکو را ببینید.

بلوار شهر باکو

به اعلام سفر باتو ، یکی از خیابان‌های زیبای شهر باکو در کنار خیابان نظامی، بلوار باکو است که این بلوار بسیار زیبا بوده و در کنار دریای خزر کشیده شده است. در آنجا می‌توانید به گشت و گذار پرداخته و در هنگام غروب آفتاب از مناظر زیبا لذت ببرید. آنجا شامل مغازه‌ها و رستوران‌های مختلف به همراه کافه‌های متعدد می‌شود و می‌توانید در آنجا به خرید بپردازید. همچنین بلوار باکو شامل یک چرخ و فلک بزرگ است که به آن چشم باکو هم می‌گویند و می‌توانید به آنجا رفته و مناظر بسیار زیبایی را در بالای این چرخ و فلک مشاهده کنید.

قصر دریاچه هند

در تور ازمیر ، از بناهای دیدنی و زیبا که در ازمیر  قرار دارد قصر دریاچه است که در شهر اودایپور قرار گرفته است. آنجا به عنوان قصری سلطنتی مورد استفاده بوده است و در آنجا امروزه یک هتل 5 ستاره وجود دارد که از برترین هتل‌های این منطقه ازمیر محسوب می‌شود. اگر بخواهید به آنجا بروید باید با استفاده از قایق مسیر را طی کنید و این قصر بر روی آب قرار گرفته است. آنجا به این دلیل معروف است که یک بار در سال 1983 میلادی بخشهایی از فیلم جیمز باند در آنجا فیلم برداری شد. در آنجا رستوران‌هایی بسیار عالی وجود دارد که بهترین غذاهای اروپایی و همچنین هندی را ارائه می‌کنند.